Budżet obywatelski 2023

zdjęcie Budżet obywatelski 2023

Szanowni Państwo od 5 września ruszyło głosowanie na budżet obywatelski. Głosowanie potrwa do 11 września. W tym roku również nasza szkoła zgłosiła swój projekt do zrealizowania w ramach budżetu obywatelskiego. Chcielibyśmy, aby na terenie naszej szkoły pojawiło się nowe boisko z tartanową nawierzchnią wraz ze strefą kibica. Boisko będzie ogólnodostępne, czyli każdy kto będzie miał ochotę, będzie mógł z niego skorzystać po zakończonych lekcjach w szkole, jak również w weekendy.

Prosimy Państwa o każdy głos, abyśmy mogli spełnić małe marzenie, jakim jest boisko wielofunkcyjne. Prosimy o oddanie głosu na zadanie duże numer 21.

kredki dekor
Ta strona korzysta z plików cookies. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na naszą politykę plików cookie.