Informacje dla rodziców przyszłych pierwszoklasistów

zdjęcie Informacje dla rodziców przyszłych pierwszoklasistów

Drodzy Rodzice,

Wkrótce Państwa Dzieci wkroczą w progi naszej szkoły jako Uczennice i Uczniowie klasy pierwszej. Pragniemy więc Państwa i Dzieci serdecznie przywitać, na razie drogą elektroniczną i przekazać kilka ważnych informacji. Natomiast pierwsze spotkanie zaplanowane zostało na 24 sierpnia, na godz. 17.00, na które serdecznie zapraszamy.

UWAGA: Ze względu na istniejącą sytuację epidemiczną prosimy o przyjście jednej osoby od danego dziecka (bez dzieci). Maseczki obowiązkowe!

Wspólnie będziemy spędzać czas w szkole i bardzo chcemy, aby był on dla dzieci czasem pełnym radości z poznawania świata, zdobywania wiadomości i umiejętności.

Dzieci będą miały okazję poznać nowych rówieśników, nawiązywać kontakty koleżeńskie, przyjacielskie,  dzielić się swoimi doświadczeniami oraz rozwijać swoje zainteresowania i talenty.

Specjalnie z tej okazji przygotowaliśmy dokument zawierający wszystkie informacje dotyczące wyprawki pierwszoklasisty, najważniejsze przybory i zbiór przydatnych informacji. Przewodnik pierwszaka dostępny jest TUTAJ

kredki dekor
Ta strona korzysta z plików cookies. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na naszą politykę plików cookie.