Nabór do klas pierwszych

zdjęcie Nabór do klas pierwszych

Szkoła Podstawowa nr 8 im. Miłośników Ziemi Śląskiej w Rudzie Śląskiej ogłasza zapisy do klasy I dzieci urodzonych w roku 2015 i 2016.

Szkoła przyjmuje dzieci zamieszkałe w obwodzie szkoły. Kandydaci zamieszkali poza obwodem szkoły mogą zostać przyjęci do klasy pierwszej, jeżeli szkoła będzie dysponować wolnymi miejscami, po przeprowadzeniu postępowania rekrutacyjnego. Niezbędne dokumenty można znaleść w zakładce DOKUMENTY

Dziecko zamieszkałe w obwodzie szkoły

Rodzice /opiekunowie prawni/osoby sprawujące opiekę zastępczą, są zobowiązani zgłosić dziecko do szkoły w terminie od 08 marca 2021 r. do ostatniego dnia roboczego sierpnia, w sekretariacie szkoły  w godzinach 800 – 1530. lub drogą elektroniczną na adres mailowy szkoły:
sekretariat@sp8rudaslaska.pl

Ulice należące do obwodu Szkoły Podstawowej nr 8:

Czajkowskiego, Dąbrowskiego, Działkowców, Elsnera, Fitelberga, Jankowskiego, Jarzębinowa, J. Curie, Krasińskiego, Kubiny, Kupiecka, 1-Maja od nr 256 do nr 314 (parzyste) i od nr 259 do nr 321 (nieparzyste), Niemcewicza, Osiedlowa, Paderewskiego od nr 1 do nr 6, Pocztowa, Sienkiewicza,  Targowa, Teatralna, Tuwima, Wąska, Główna od nr 14 do 20

Rodzice składający wniosek o przyjęcie do innych szkół proszeni są o zgłoszenie tego faktu w sekretariacie szkoły w trakcie składania zgłoszenia.

Dziecko zamieszkałe poza obwodem szkoły

Rodzice /opiekunowie prawni/osoby sprawujące opiekę zastępczą, mogą złożyć wniosek o przyjęcie  dziecka do szkoły w terminie od 07.03.2022r. do 18.03.2022r. w sekretariacie szkoły  w godzinach od 800 – 15.30. Lub drogą elektroniczną na adres mailowy szkoły:
sekretariat@sp8rudaslaska.pl


kredki dekor
Ta strona korzysta z plików cookies. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na naszą politykę plików cookie.