Piątek 13 w naszej szkole

zdjęcie Piątek 13 w naszej szkole

13 stycznia w piątek, to nie dzień pecha w naszej szkole. Koniec tygodnia uczniowie i niektórzy nauczyciele naszej szkoły spędzili w niecodziennej, przemiłej atmosferze. Powód tej radości, zadowolenia i uśmiechu na twarzy to zorganizowany przez Samorząd Uczniowski Dzień Piżamy i kapci. Tego dnia większość uczniów i tych najmłodszych i tych starszych pojawiła się w szkole w piżamach. Na szkolnych korytarzach można było spotkać uczniów w kombinezonach i kolorowych piżamach. Były tygrysy, misie, żabki i inne postaci z krainy bajek. Inni wskoczyli w swoje mięciutkie kapcie i cieplutkie szlafroczki.