Półkolonie letnie – „W koło jest wesoło”

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci na półkolonie letnie, które będą organizowane w naszej szkole w dniach od 24 czerwca do 28 czerwca. Dokładny plan półkoloni znajduje się w zakładce DOKUMENTY lub KLIKNIJ TUTAJ

Świetlica szkolna w okresie półkolonii będzie czynna od godz. 7:30 i będzie miejscem zbiórek przed rozpoczęciem planowanych zajęć.

Dzieci obowiązkowo przynoszą ze sobą śniadanie (w takiej ilości jaką zjedzą), które będziemy wspólnie jeść.

Organizator zastrzega sobie prawo zmiany programu półkolonii letnich w zależności od warunków atmosferycznych lub niespodziewanych spraw organizacyjnych..

CAŁKOWITY KOSZT PÓŁKOLONII: 190 ZŁ
WPŁAT DOKONUJEMY NA NASTĘPUJĄCY NR KONTA: 40 1050 1214 1000 0023 5611 5614 w tytule przelewu piszemy: IMIĘ I NAZWISKO UCZESTNIKA PÓŁKOLONIE SP 8

Do karty zgłoszenia należy dołączyć zgodę na robienie zdjęć oraz umieszczanie ich na profilu szkoły Facebook oraz zgodę na samodzielny powrót dziecka do domu po skończonych zajęciach lub informację kto będzie dziecko odbierał.

Wszystkie dokumenty oraz wzory zgód do pobrania znajdują się w zakładce DOKUMENTY