Rekrutacja klas 1

zdjęcie Rekrutacja klas 1

Szkoła Podstawowa nr 8 im. Miłośników Ziemi Śląskiej w Rudzie Śląskiej ogłasza zapisy do klasy I dzieci urodzonych w roku 2016 i 2017.
Szkoła przyjmuje dzieci zamieszkałe w obwodzie szkoły. Kandydaci zamieszkali poza obwodem szkoły mogą zostać przyjęci do klasy pierwszej, jeżeli szkoła będzie dysponować wolnymi miejscami, po przeprowadzeniu
postępowania rekrutacyjnego.
Dziecko zamieszkałe w obwodzie szkoły oraz dziecko zamieszkałe poza obwodem szkoły:
Rodzice /opiekunowie prawni/osoby sprawujące opiekę zastępczą, są zobowiązani zgłosić dziecko do szkoły w terminie od 06 marca 2023 r. do 17 marca do godz. 15.00 za pomocą elektronicznego systemu
naboru VULCAN. W tym celu należy założyć konto na platformie naboru, a następnie dokonać elektronicznego zgłoszenia i dostarczyć wydrukowane i podpisane zgłoszenie do sekretariatu szkoły do 17.03.2023 r. do godz. 15.00. Platforma naboru znajduje się pod adresem:
Ulice należące do obwodu Szkoły Podstawowej nr 8:
Czajkowskiego, Dąbrowskiego, Działkowców, Elsnera, Fitelberga,
Jankowskiego, Jarzębinowa, J. Curie, Krasińskiego, Kubiny, Kupiecka,
1-Maja od nr 256 do nr 314 (parzyste) i od nr 259 do nr 321 (nieparzyste),
Niemcewicza, Osiedlowa, Paderewskiego od nr 1 do nr 6, Pocztowa,
Sienkiewicza, Targowa, Teatralna, Tuwima, Wąska, Główna od nr 2 do 20
(nr parzyste)