Ubezpieczenie

zdjęcie Ubezpieczenie

Szanowni Rodzice,

W dniu 28 sierpnia 2020 r odbyło się spotkanie przedstawicieli rady rodziców w sprawie wyboru ubezpieczenia NNW uczniów naszej szkoły.

W tym roku szkolnym wybrano dwie możliwości ubezpieczenia dzieci:

  1. Typowe ubezpieczenie grupowe w Ergo Hestii :

- suma ubezpieczenia 12 000 zł

Podstawowa składka  35 zł + opcje rozszerzone:

-- opcja 1 - zwrot kosztów leczenia na wydatki poniesione wskutek NNW (do wysokości 20% sumy  ubezpieczenia) 2zł

-- opcja 3 – dzienne świadczenie szpitalne związane z NNW, płatne od pierwszego dnia pobytu, max 90 dni (min. Pobyt w szpitalu 24 h) (wysokość świadczenia 45 zł/dzień) – 3 zł

-- opcja 4 - dzienne świadczenie szpitalne z powodu choroby, płatne od pierwszego dnia pobytu, max 30 dni (min. Pobyt w szpitalu 24 h) (wysokość świadczenia 45 zł/dzień) – 3,5 zł

-- opcja 5 – świadczenie z powodu poważnego zachorowania (wysokość świadczenia 1000 zł) – 2zł.

Razem składka 45,5 zł, płatna w szkole np. podczas wrześniowych spotkań wychowawców z rodzicami. 

Jeżeli rodzice decydują się na w/w ubezpieczenie, to dziecko jest ubezpieczone już od 01.09.2020 r.

KONTAKT DO POŚREDNIKA:
Teresa Zieniewicz - tel. 693 343 357

  1. Ubezpieczenie indywidualne dzieci.

 Ze względu na obostrzenia sanitarne w placówkach oświatowych oraz bezpieczeństwo wszystkich uczniów, pracowników i Rodziców, informujemy, że w roku szkolnym 2020/2021 jest możliwość ubezpieczenia dzieci indywidualnie 

Jako placówka otrzymaliśmy specjalny link umożliwiający zakup indywidualnego ubezpieczenia z 10% zniżką:

https://bezpieczny.pl/ubezpieczenia-dzieci/24516

 Taka forma zawarcia ubezpieczenia pozwala na całkowite uniknięcie ryzyka bezpośredniego kontaktu podczas zbierania składek czy składania podpisów przy tradycyjnych polisach grupowych. Jest to najbezpieczniejsza pod względem sanitarnym forma zawarcia polisy dla dziecka.

Wszystkie warianty ubezpieczenia NNW dla dzieci rozszerzone są o świadczenie dotyczące pobytu w szpitalu w celu leczenia COVID-19 – zakres dotyczy wszystkich dzieci w wieku od ukończenia 4 miesiąca do 7 roku życia oraz dzieci i młodzieży uczącej się w wieku do 25 roku życia.  

Na portalu  bezpieczny.pl  Rodzic samodzielnie wybiera zakres ubezpieczenia i składkę, które najbardziej odpowiadają jego oczekiwaniom, preferencjom i potrzebom. Co ważne, 

w ramach jednej polisy może ubezpieczyć również swoje pozostałe dzieci. Po wypełnieniu wniosku o zawarcie ubezpieczenia, polisa zostanie wysłana na adres e-mail wskazany przez Rodzica.

W przypadku trudności z zawarciem ubezpieczenia mogą Państwo skorzystać z technologii zdalnego wsparcia. Po kliknięciu powyższego linku wyświetlą się Państwu dane kontaktowe do lokalnego Pośrednika obsługującego naszą szkołę. Mogą Państwo skontaktować się z nim i otrzymać pomoc w zakupie ubezpieczenia i wypełnieniu wniosku, bez wychodzenia z domu, na ekranie Państwa komputera. 

Dane lokalnego pośrednika:
Tomasz Broda - Tel. 504 039 594
E-mail: tbroda@bezpieczny.pl

Jeżeli skorzystają Państwo z możliwości w/w ubezpieczenia indywidualnego, proszę pamiętać, że dziecko jest ubezpieczone od następnego dnia po wypełnieniu wniosku.

PRZYPOMINAM, ŻE UBEZPIECZENIE DZIECI NIE JEST OBOWIĄZKOWE.

Tutaj można pobrać szczegółową broszurkę

kredki dekor
Ta strona korzysta z plików cookies. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na naszą politykę plików cookie.