Ubezpieczenie dziecka – 2022/2023

zdjęcie Ubezpieczenie dziecka – 2022/2023

 
Szanowni Rodzice, 

informujemy, że w roku szkolnym 2022/2023, nasza szkoła nie będzie organizowała grupowego ubezpieczenia NNW dzieci i młodzieży, tzw. NNW szkolnego.  

Nie są nam jednak obojętne kwestie zapewnienia uczniom maksymalnego bezpieczeństwa, dlatego udostępniamy Państwu informacje, jakie otrzymaliśmy, na temat indywidualnego ubezpieczenia NNW z oferty Generali Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. dostępnego wyłącznie na stronie www.bezpieczny.pl.  

Jako placówka otrzymaliśmy specjalny kod rabatowy (06422) oraz link umożliwiający Państwu zakup indywidualnego ubezpieczenia szkolnego z 10% zniżką. 

https://bezpieczny.pl/ubezpieczenia-dzieci/06422

Na portalu bezpieczny.pl rodzic samodzielnie wybiera zakres ubezpieczenia i składkę, które najbardziej odpowiadają jego oczekiwaniom, preferencjom i potrzebom. Co ważne, w ramach jednej polisy może ubezpieczyć również swoje pozostałe dzieci. Po wypełnieniu wniosku o zawarcie ubezpieczenia polisa zostanie wysłana na adres e-mail wskazany przez rodzica. 

W sprawie wszelkich pytań czy wątpliwości dotyczących ubezpieczenia prosimy o kontakt z naszym dedykowanym opiekunem z ramienia Bezpieczny.pl: 

Tomasz Broda 

tel. 504 039 594 

e-mail: tbroda@bezpieczny.pl 

kredki dekor
Ta strona korzysta z plików cookies. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na naszą politykę plików cookie.