Nabór do klas pierwszych

zdjęcie Nabór do klas pierwszych

Szkoła Podstawowa nr 8 im. Miłośników Ziemi Śląskiej w Rudzie Śląskiej ogłasza zapisy do klasy I dzieci urodzonych w roku 2013 i 2014.

Szkoła przyjmuje dzieci zamieszkałe w obwodzie szkoły. Kandydaci zamieszkali poza obwodem szkoły mogą zostać przyjęci do klasy pierwszej, jeżeli szkoła będzie dysponować wolnymi miejscami, po przeprowadzeniu postępowania rekrutacyjnego.

Dziecko zamieszkałe w obwodzie szkoły
Rodzice /opiekunowie prawni/osoby sprawujące opiekę zastępczą, są zobowiązani zgłosić dziecko do szkoły w terminie od 09 marca 2020 r. do ostatniego dnia roboczego sierpnia, w sekretariacie szkoły  w godzinach 800 – 15.30
WZÓR ZGŁOSZENIA

Ulice należące do obwodu Szkoły Podstawowej nr 8:
Czajkowskiego, Dąbrowskiego, Działkowców, Elsnera, Fitelberga, Jankowskiego, Jarzębinowa, J.Curie, Krasińskiego, Kubiny, Kupiecka, 1-Maja od nr 256 do nr 314 (parzyste) i od nr 259 do nr 321 (nieparzyste), Niemcewicza, Osiedlowa, Paderewskiego od nr 1 do nr 6, Pocztowa, Sienkiewicza,  Targowa, Teatralna, Tuwima, Wąska, Główna od nr 14 do 20

Rodzice składający wniosek o przyjęcie do innych szkół proszeni są o zgłoszenie tego faktu w sekretariacie szkoły w trakcie składania zgłoszenia.

Dziecko zamieszkałe poza obwodem szkoły
Rodzice /opiekunowie prawni/osoby sprawujące opiekę zastępczą, mogą złożyć wniosek o przyjęcie  dziecka do szkoły w terminie od 09.03.2020 do 20.03.2020r. w sekretariacie szkoły  w godzinach od 800 – 15.30
WZÓR WNIOSKU

Wszystkie niezbędne wnioski znajdują się w zakładce DOKUMENTY


kredki dekor
Ta strona korzysta z plików cookies. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na naszą politykę plików cookie.