REKRUTACJA DO KLAS I, ROK SZKOLNY 2024/2025

zdjęcie REKRUTACJA DO KLAS I, ROK SZKOLNY 2024/2025

INFORMACJE DLA RODZICÓW

UWAGA! OBOWIĄZUJE REKRUTACJA ELEKTRONICZNA!!!!!

W tym celu  terminie od 04 marca do 15 marca 2024 roku należy  wejść na stronę:

I wybrać :

- zgłoszenie - jeśli SP8 jest szkołą obwodową

lub

- wniosek kandydata + oświadczenia potwierdzające spełnianie kryteriów  - jeśli SP8 nie jest szkołą obwodową.

Następnie ww. dokumenty należy wydrukować i donieść najpóźniej do 15 marca do godz. 15:00 do sekretariatu szkoły.

Ważne: proszę dokładnie sprawdzić czy są wymagane podpisy i czy zostały poprawnie  wprowadzone dane, ponieważ sekretariat nie ma możliwości wprowadzania poprawek.

Lista kandydatów zakwalifikowanych do szkoły zostanie opublikowana 21 marca o godzinie 8.00.

Od 21 marca do 28 marca 2024 roku do godz. 15:00 należy  donieść do sekretariatu szkoły POTWIERDZENIE WOLI PRZYJĘCIA.

Publikacja listy kandydatów przyjętych nastąpi  29 marca 2024 roku o godz. 8:00.